שירותים נוספים

אפשרויות מימון נוחות אותן אנו מציעים, יאפשרו לכם להתחדש ברכב המתאים ביותר לצרכים ובהחזר נוח.

מימון
היום יש מגוון של שיטות לקבל הלוואה לקניית רכב בתנאים נוחים ומשתלמים.
הלוואה לרכישת רכב היא אחת ההלוואות השכיחות ביותר הקיימות היום. כל אחד זקוק לרכב כדי להתנייד בקלות בדרכו לעבודה, בהסעת המשפחה והילדים, לטיולים ברחבי הארץ וכו. רוצה לשמוע אילו אפשרויות יש היום לקבלת הלוואה?   מלא את הפרטים בטופס הקצר וקבל מידע והצעות אטרקטיביות כבר היום ובחינם לחלוטין!
שירותי מוסך
אנו מספקים לכם את כל הדרוש לתחזוקת הרכב על מנת לשמור עליו הכי טוב שאפשר. טיפולים תקופתיים לרכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, טיפולי טרום טסט, ועוד. כל הטיפולים נעשים בתאם להוראות מכון התקנים ותוך שמירה על אחריות היצרן.
כל רכב זקוק לטיפולים קבועים, כדי לשמור עליו תקין ובטיחותי. מחלקת מכונאות הרכב במתחם ג.ש.ר גולן מציעה שירות ברמה הגבוהה ביותר, לצד שימוש בפסגת הטכנולוגיה לטיפול ברכב. מיד כשתכנס, תדע שהגעת למקום הנכון! אנו מספקים את כל הדרוש לתחזוקת הרכב, על מנת לשמור עליו במצב הטוב ביותר. אצלנו מתבצעים טיפולים תקופתיים לרכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, טיפולי הכנה לטסט, חשמל, מיזוג אוויר, החלפת צמיגים .
השכרת רכב
אנו גאים להציג את צי רכבי ההשכרה שלנו, אותם אתם מוזמנים לשכור לכל מטרה שרק תרצו.
מתחמי השכרת הרכב שלנו בקצרין, צמח, מסעדה ובבית שאן מעמידים לרשותך צי רכבים חדש ומגוון לכל מטרה, במחירים משתלמים. בתהליך קצר במיוחד, תצאו עם רכב המותאם בדיוק לצרכיכם. השכרת רכב היא פתרון מושלם למי שאין ברשותם רכב,לזקוקים לרכב לנסיעה מרוחקת, לפגישת עסקים, לטיול וחופשה בארץ עם חברים או לכל מטרה אחרת.
Top