אודותינו

בימים אלה, ברור לכל שרכב הוא לא עוד נכס ושליסינג הוא הפתרון היעיל והכלכלי ביותר לקניית רכב חדש או משומש. בדיוק לשם כך התאחדו שלוש חברות מובילות מהתחום (צמח ליסינג, גליל-ליס וגשר גולן) ויצרו את איחוד חברות הרכב שדואג לך: צמח-גשר רכב.

הודות לאופן התנהלות ומכירה מסודרים, מלאי עצום של רכבים חדשים ומשומשים ושירות לקוחות אמיתי, צמח-גשר רכב מציגה סטנדרטים חדשים של איכות ושירות, הנחות משמעותיות ותנאי תשלום ומימון נוחים יותר מאי פעם. כדי לאפשר ללקוחות החברות בעלות האופי המשפחתי שקט נפשי לאורך זמן, כל מערך כלי הרכב והשירות עובר תהליך קפדני של בקרת איכות מרשימה. החברה מאפשרת לכל אחד לרכוש רכב וליהנות מאופציות המימון הטובות ביותר, מרכבים חדשים בהנחות הטובות ביותר, ומרכבים משומשים במצב הטוב ביותר. 

מי אנחנו ?

שירות מעל הכל
שירות, מקצועיות ואהבת הלקוחות הן לא רק מילים, אלא ערכים. לערכים אלה יש משמעות מרגע כניסת הלקוחות למשרדינו, ועוד הרבה לאחר שיצאו מאיתנו עם מפתחות לרכב שהתאים בדיוק לצרכיהם. התאמת הרכב היא מקצוע, אשר מביא לידי ביטוי ידע בהבנת צרכי הלקוחות, יכולתם הכלכלית והתפקיד שהרכב שזה עתה קנו תופס בחייהם, הן מבחינת רמת השימוש והפונקציונאליות והן מבחינת מועד החלפתו בטווח הארוך.

מה אנחנו עושים?

רכב נוח במחיר נוח
מעבר להתאמת כלי הרכב, אנו מתאימים גם את אפשרויות המימון ליכולות של לקוחותינו, ומאפשרים להם לצאת עם הרכב שרצו בתנאי התשלום שרצו. בזכות אופי ההתנהלות המשפחתי, במסגרתו דלת המנכ"ל תמיד פתוחה לכל לקוח, אנו מתגאים בכמות הרכבים שהתאמנו ללקוחות ולא בכמות המכירות. לפני לקוחותינו עומדות אופציות מימון שונות ומגוונות, ואנו מעניקים ייעוץ והסברים מפורטים אודות היתרונות והחסרונות של כל דרך, תוך הכוונת הלקוח בקבלת ההחלטה הנכונה.
WhatsApp Logo